| Casian259 a întrebat:

Am o problema cu disk 100% Am incercat mai multe windows-uri, iar dupa un timp, 2-3 zile apare in task manager eroarea cu disk 100% desi laptopul nu are decat 2-3 procese care "mancanca" decat 0.1mb. Efectiv nu stiu ce sa mai fac. Am incercat o suma de solutii. El de obicei sta la 5% dar daca pornesc un program (orice program) sare la 100%, daca ii dau defrag sta 100% constant. Ce sa fac?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Iti sugerez sa-ti schimbi HDD-ul pana nu pierzi toate datele de pe el! Asta-i parerea mea! Bafta!