| Gigelanonimul a întrebat:

Salut,am o problema cu Need For Speed World.
Deci mi-am instalat NFS World,dar am o problema la grafica,cateodata se vede prin masina(transparenta)se intampla pe tot parcursul jocului,iar cateodata se vede bine, tine 2 secunde,iar apoi iar se vede rau,o sa va arat in poze. Faza e ca, mi-am reinstalat windowsu acum 2 zile( altul fata de care aveam inainte),si pe windowsul trecut tot asa facea, iar acum pe windowsul asta tot asa.Am instalat driverul placii video,net framework,tot ce trebuie (cred), nu stiu ce sa mai fac sa se vada bine.Joc jocul pe minim, dar nu e de la asta.Intr-un timp,pe windowsul trecut se vedea bine mereu, dar a luat-o razna dintr-o data.

http://imageshack.us/a/img526/4527/nfsw003z.jpg
http://imageshack.us/a/img51/9108/nfsw004x.jpg

funda

3 răspunsuri:
| Marian_Paul_1999 a răspuns:

Ce placa video ai? Daca ai o placa video veche e clar

| SkyDiavlo a răspuns:

Stiu ee prb!
este ca asa am patit si eu dar trebuie sa umbli la optiuni sa nu se vada asa ca la alte windosuri se pune automat optiunile ca asa ma enerveza si pe mine trebuie sa in in optiuni sa te uiti la grafica(adica graphisc) asa scrie la,
si dai la high sau daca nu low ca la mine merge low dar la alte windosuri merge high sper ca team ajutata k?
si dupa ce l-ai pus iesi din nfs world si intra iar in nfs world k?

| Gigelanonimul explică (pentru SkyDiavlo):

Nu cred ca am prea inteles ce ai vrut sa zici, dar am intrat in joc am dat pe high ( merge rau tare in reluare pe high), am iesit, si cand am intrat iar tot asa se vedea.