| IanchisAlex a întrebat:

Salut.
Am o problema cu rezolutia de 1152x864 pixeli.Cand o aplic mi se onduleaza partea stanga a imagini si nu o pot rezolva nici cum.
Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| rebelmonk a răspuns:

O poti rezolva din meniul monitorului are el cateva butoane cauta pe acolo ca gasesti tu uita-te pe la geometry

| IanchisAlex explică (pentru rebelmonk):

Nu am la monitor geometry ce sa fac?

| rebelmonk a răspuns (pentru IanchisAlex):

Uita-te si tu la semnele alea din meniul lui unde vezi figuri geometrice intra acolo cauta mai exact pincushion asa se numeste efectul ala care il ai tu dai pe + sau - vezi tu...