| Stely_Stelian_1986 a întrebat:

Salut, am o problema cu un pc, cred ca unii au mai vzt aceasta intrebare...
- il aprind, iar dupa 2 sec se instinge si se aude un tiuit.
-El se instingea de mai mult timp, dar apucam sa intru in windows, ca-m dupa 15 min se instingea.
-Am schimbat placa de baza, iar acum, dupa 2 sec se instinge...
-Am schimbat niste rami si o placa video, ce sa fac, sa bag vechi rami si placa video sa vad daca face la fel?

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Sursa petarda!

| Stely_Stelian_1986 explică (pentru CPAElites):

Am schimbat sursa tongue
pe cea veche care tiuia am incercat-o la un pc si mergea

| Stely_Stelian_1986 explică (pentru CPAElites):

Am schimbat sursa, si am pus-o si tot la fel facea

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Sursa e dusa.