| GhostKnight a întrebat:

Salut, am o problema cu xbox360-ul. Il am conectat la televizorul din sufragerie care este destul de mare si merge totul ok dar cand incerc sa ma joc pe un monitor mai mic decat el imi spune in afara domeniului. Ma poate ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are compatibilitate cu televizoare mai vechi, cu monitor nici nu merge.

| GhostKnight explică (pentru mgtow):

Televizorul nu e vechi dar din cate am vazut eu nu suporta nici cea mai mica rezolutie pentru ca am intrat pe TV-ul mare si am bagat cea mai mica rez si dupa am intrat pe ala. Rezultatul a fost acelasi...

| mgtow a răspuns (pentru GhostKnight):

Inseamna ca trebuie sa aiba o rezolutie fixa sa mearga.