| Dediu_Giovany_1995 a întrebat:

Salut, am un psp portabil 1003 sunt conectat la wifi imi merge tot dar problema este ca nu ma lasa sa accesez decat site-ul google atat, daca incerc sa intru pe altceva gen alt site imi da eroare : SSL comunication cannot be performerd. A HANDSHAKED error has ocured in ssl ceva de genul. Dau funda ma poate ajuta cineva? ???? va rog

1 răspuns:
| Todoran_Marius_R._1991 a răspuns:

Salut,

SSL errorul se da cand un website isi updateaza protocolul de siguranta si browserul nu mai face fata. Trebuie sa vezi daca exista un update pentru browserul de PSP, daca nu, c'est la vie, nu mai poti folosi PSP-ul pentru browsing.