| kento a întrebat:

Va salut am o problema mi-am instalat win7 si cand vb la microfon cu cine ma aude foarte incet iar daca ii dau pe microphone boots ma aud in boxe si scoate si un sunet nasol aveti ceva ideei? mersi anticipat

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Incearca sa setezi din proprietati la sunet, volumul microfonului mai mare.
In legatura cu microfon boost activat ce se intampla este o reactie audio (cind sunetul se intoarce din difuzor in microfon si tot asa), debifeaza setarea si este ok.