| mafiotu00 a întrebat:

Salut am o problema de cateva zile mi-am luat metin 2 elyps si a mers, apoi dupa ce am instalat un program nu a mai mers, zice "cloud not load library phyton.dll si nu imi apare iconita de la joc... iar cand il deschid imi da not responding. forumul este in lucru... ce pot face?

Răspuns Câştigător
| CCLeaN a răspuns:

Pai trebuie sa downlodezi python.dll de pe site-u asta http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? python. Apoi il pui in folderul cu metinu. FUNDA?