| Danni10 a întrebat:

Problema laptop! Imi clipeste becul de la capslock continuu dar nu afiseaza nimic pe ecran. Daca apas pe butonul de pornire incepe sa licureasca beculetul acela si ramane asa, nu se porneste. Ajutor

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Vezi sa nu se fi prins vreun gunoi sub caps lock sa faca atingere in continuare. Nu excul ca ar putea fi si o problema de hardware. Daca problema o intampini de ceva timp, iti recomand sa te duci cu laptopul intr-un sevice specializat.