| dubstep97 a întrebat:

Am o problema legata de Cs (Counter Strike 1.6 v47-48). In timp ce joc pe un server dupa 3-4 minute mi se blocheaza asa deodata in timp ce merg si nu isi revine. Singura chestie care pot sa o fac este sa dau Esc si sa inchid jocul. Si dupa aceea daca intru din nou tot atat tine. E ca si cum mi se opreste netul pentru scurt timp. Astept raspuns si dau FUNDA!winking

1 răspuns:
| semnes a răspuns:

Pai ti se blocheaza pentru ca nai pc bun sau e din cauza cs
schimbati cs 1.6 si sa vezi ca nu se mai blocheaza daca tot face asa nu e bun calculatorul