| Ionutz_9547 a întrebat:

am si eu o problema de ceva dimp mi-am facut windowsul si am descarcat un windows de pe net dupa ce l-am instalat am bagat Gta san andreas am instalat si sampu si dupa cand intram pe un server aveam lag infernal dar inainte imi mergea repede si am bagat driverele de la placa video si de acum cand dau dublu-click pe el nu imi intra si daca dau run as administrator intra dar pe samp nu merge asa si nu vreau sa joc singleplayier.Pe scurt nu imi intra in samp! Astept raspuns repede dau funda!

Răspuns Câştigător
| 1791997 a răspuns:

E de la windows am patit-o si eu nu sunt bune windwsurile de pe net iti poti strica pc au virusi...etc cauta alt windows

apropo de cat e placa video?

| Ionutz_9547 explică (pentru 1791997):

256 mb am rezolvat erea de la setari tot merge putin mai greu de la windows placa mea e Nividia FX5500 sparkle!