| mefix a întrebat:

Salut,am reinstalat windows si imi merg paginile in reluare, as vrea sa stiu ce trebuie sa fac.
a doua problema este :de ce programe am nevoie pentru samp?

Răspuns Câştigător
| KaSS a răspuns:

Ca sa nu iti mai mearga paginile in reluare instaleaza driver-ul video, care il ai pe cd de la pc/laptop. Pentru sa:mp ai nevoie in principal de DirectX dar ti-l instaleaza automat cand instalezi GTA-ul si ca sa joci si sa:mp intri aici http://sa-mp.com/download.php si intralezi SA-MP 0.3z Client Mirror by SA-MP Team. Sper ca te-am ajutat.