| Octavian007 a întrebat:

Am si eu doua probleme la calculator oarecum siudat care mi s-au mai intamplat dar nu stiu cum sa le mai repar.
Cand deschid PC-ul imi arata tot timpul eroare de conectare la internet si trebuie sa dau la reparare problema ca sa mearga.
Si a doua problema este cand dau scroll(adica de rotita de la mouse) se blocheaza doua sec dupa care merge din noi putin si iar se blocheaza e enervantttttt
PLZ daca aveti solutii
FUNDA

2 răspunsuri:
| stout2000 a răspuns:

Vezi ca ai un virus in pc...scaneaza pc-ul cu antivirusul si sterge toti virusii. Iar daca tot nu se rezolva problema cu mouse-ul dupa asta, inseamna ca e stricat.(mouse-ul)Sau incearca sa-i chemi pe cei de la internet ( e mai recomandat)

| Octavian007 explică (pentru stout2000):

Microsoft Security Esentiales imi spune ca nu e niciun virus.
Problema cu mouse-ul o am peste tot si in fisierele pc-ului
iar cea cu netul am mai reziolvat-o dar acum nu mai stiu cum