| Kruger2 a întrebat:

Am si eu o foarte mare problema de care nu pot scapa indiferent ce as face. Mi-am formatat calculatorul in decembrie dupa o perioada de doi ani in care Windowsul meu a rezistat eroic, fara erori, iar de atunci, problema virusul care dezactiveaza task managerul si registry editorul vrea sa ma faca sa ma sinucid sau sa arunc calculatorul pe fereastra. Am incercat tot ce se putea incerca, am resetat biosul, am schimbat tipurile de windows, am sters partitiile, am facut altele, pur si simplu nu am idee ce mai e de facut. Daca e cineva care are o idee, orice, sunt dispus sa incerc. Mai am putin si ajung la capatul rabdarii iar capatul rabdarii (foarte serios vorbesc) inseamna sfarsitul tragic al acestui calculator.

5 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Sterge toate partitiile si apoi fale iar, si nu in ultimul rand schimba cd cu windows poate chiar el e de vina si contine virusul care dezactiveaza task manager.

| Kruger2 explică (pentru Kylexy):

Multumesc ca nu ai citit ce am scris. Am specificat foarte clar ca am sters partitiile dupa care le-am facut din nou si ca am schimbat foarte multe tipuri de Windows. Si e "fa-le", cu cratima.

| Kylexy a răspuns (pentru Kruger2):

Nu cred ca e cu cratima,copil inganfat ce esti,eu ti-am dat un sfat ce sa faci,dar dupa comentariul tau esti un copil ingamfat,dar stiu ce ai facut tu la pc,ca asa faceam si eu cand eram incepator, dar uite sa nu zici ca sunt rau, formateaza partitiile in format "NTFS" si nu le formata quick formateaza-le normal. si schimba si os,"multe tipuri de windows" cred ca dupa parerea mea securitate la vista si seven e mult mai buna decat la xp.

| Kruger2 explică (pentru Kylexy):

Pai inseamna ca n-ai trecut de generala daca nu crezi ca e cu cratima, cauta si tu pe net si convinge-te ca n-ai dreptate. Si e "ingamfat", nu "inganfat", atentie ca te faci singur de ras. Desigur ca nu le-am formatat cu quick format, am schimbat mai multe tipuri de windows decat crezi. E a treia oara cand iti spun asta, dar vorbesc singur. Nu mai raspunde, te faci de ras, crede-ma.

| Kylexy a răspuns (pentru Kruger2):

Ma critici pe mine,bun... e ultimul raspuns care til dau,sper ca niciodata sa nu scapi de problema, mai copile pleaca si joaca-te cu puta in tarana, ca pc nu e de tine, si la pc ii sa scarbit de tine.