| Niculai_Damian_1990 a întrebat:

Am si eu o intrebare de ce au jocurile de pe pc meu lag si totusi am 4 gb ram, procesor Intel core i3 2.40 ghz, placa video nVIDIA geforce 710m(3gb),iar eu inainte cand ma jucam pe ele mergeau perfect si mi-am cumparat compul de o luna

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La ce placa video ai acolo poate gta 3 iti mergea perfect, ca si san andreas la maxim pe aia are lag in anumite zone.

| Niculai_Damian_1990 explică:

Ba desteptule m-am jucat gta 4 si imi mergea perfect la fel si euro truck simulator2 dar imi apare ca 97 la suta este ocupata pe memoria gpu