| Damian_Emi_2000 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare: de ce nu imi mai merge sa descarc google chrome l-am dezinstalat odata si acum nu mai merge sa il descarc se descarca fisierul, si dupa cand dau executa nu porneste.Ma poate ajuta cineva va rog dau funda...iar pe opera sau firefox daca vreau sa joc un joc imi cere sa descarc Adobe flasher l-am descarcat si tot imi arata sa il descarc...va rog mult ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Adobe au mai multe versiuni descarca c-am vreo 3 versiuni sunt si incorporate cand le instalezi din ele, dupa ce ai descarcat Adobe iesi din opera mini si intri inapoi

1 răspuns: