| Mihai2892 a întrebat:

Salut,Am si eu o intrebare.De ce nu pot instala pe Laptop alt Windows decat 7? Vreau sa bag XP si cand sa il instalez imi zice ca nu imi detecteaza Hardul dar in schimb 7 merge sa il bag, nu inteleg...

4 răspunsuri:
| Ghionea_Mihai_1989 a răspuns:

Pai daca hard nu-i configurat p; t XP! ai un laptop bun!

| Mihai2892 explică (pentru Ghionea_Mihai_1989):

E praf de fapt, pe el scrie "Designed for Windows Xp" si nu pot baga Xp, ai vazut ceva mai cretin? Are 1Gb Ram, 256 Mb placa video si procesor Intel Core Duo.Ma dispera ca pe 7 merge foarte prost...

| Ghionea_Mihai_1989 a răspuns (pentru Mihai2892):

Pai de ce van hellen ul me mere pe 7 si pe xp nu? si 1 g ram? penibil! update la placa de baza! sau poate la toate!

| Victor_Panescu_1962 a răspuns:

Pai poate placa ta de baza nu suporta xp
si eu am un laptop la care mi-au dat driver doar pentru windows 7!