| Headhunterz a întrebat:

Salut.Am si eu o problema.Am avut pe pc windows xp, dupa am bagat 7le dar in asta nu imi arata toate fisierele pe care le aveam in windows xp in D.Cum pot sa recuperez acele fisiere? Va multumesc

2 răspunsuri:
| laur_6869 a răspuns:

Nu poti face asta! Cand mai reinstalezi un windows, FA UN BACKUP INAINTE, altfel vei pierde toate fisierele
P.S Dupa ce ai instalat windows 7, nu mai poti instala din nou windows xp fiindca nu este compatibil!

| Headhunterz explică (pentru laur_6869):

Am mai facut asta pe un laptop si nu am pierdut nimic.Ma gandeam sa bag xp iar sa copiez toate fisierele si apoi sa bag iar 7le si sa bag fisierele copiate