| raduionut99 a întrebat:

Am un stick de 1GB si cand l-am bagat in calculator mi-au aparutn in locul fisierelor niste fisiere cu extensia file si cu nume ciudate. Pe stick mai sunt fisierele pentru ca era si inca mai este plin. Cum pot sa recuperez acele fisiere. Virusi nu are ca l-am scanat cu NOD 32 si cu Malwarebytes.
Funda la cel mai bun raspuns.
Va rog ajuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutatima!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Daca formatezi stick o sa fie dificil sa recuperezi totul. exista un virus ce ascunde unele foldere si altele le transforma in acces direct exact ca ceea ce ai pe desk. daca e vb de acest virus te-as putea ajuta. am un executabil ce reda forma reala a folderelor adica le repara. insa cum pot sa ti-l trimit?

| raduionut99 explică (pentru gelu1970):

Pe mess sau pe mail

| gelu1970 a răspuns (pentru raduionut99):

Ok. da-mi un id

| raduionut99 explică (pentru gelu1970):

Raduionutmarian

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza team viewer si il reparam

| TheEyes a răspuns:

Salut!
Man parerea mea este ca NOD 32 nu este bun de nimic am mai lasat niste raspunsuri cu antivirusuri.
In al doilea rand poti lua virusi foarte usor chiar daca nu iti detecteaza avastu
Dai un format la stick si pote o sa iti mearga
Apropo daca nu stii cum sa dau formal:click dreapta pe folderul de la stick si dai format o sa iti apara acolo
Sper ca ti-am fost de ajutor
Salut!

| M3taX a răspuns:

Stick-ul tău poate fi corupt. Şi... Nu ştiu cum să rezolv asta laughing