| Jidovu_Alex_1998 a întrebat:

Salut am si eu o problema am instalat real racing 3 si mi s-a instalat cu full money and golds si imi este frica sa nu imi ia bani dupa abonament, si card nu aveam pus, si l-am instalat dupa magazin play, nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Laryon_Clau_Stefan_1990 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cumperi un card de memorie(max 4 gb) si sa il muti din telefon pe card. Sper ca te-am ajutat!

| Jidovu_Alex_1998 explică (pentru Laryon_Clau_Stefan_1990):

Pai de ce?

| Jidovu_Alex_1998 explică (pentru Laryon_Clau_Stefan_1990):

Versiunea la real racing 3 imi spune ca este 3 2.0.0 [H584], si l-am instalat pe un Samsung galaxy s4, daca te ajuta cu ceva?