| Benyamin173 a întrebat:

Am cumparat din greseala un abonament dintr-o aplicatie de pe magazin play si nu stiu cum sa il anulez ca sa nu imi ia bani de pe card. L-am anulat si scrie "gratuit pana la 9 noiembrie apoi va costa 24.99 ron" cum fac sa anulez de tot?

Răspuns Câştigător
| mirceakitsune a răspuns:

Cel mai posibil iti va trimite o confirmare pe email daca te ma intereseaza respectivul abonament sau nu. pe data de 9 noiembrie si trebuie sa confirmi.

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la banca si spune sa blocheze plata catre acea aplicatie!