| Dumi_Dumi_1991 a întrebat:

Am o problema cu tableta. nu aveam magazin play pe ea apoi l-am instalat iar dupa asta pentru fiecare aplicatie indiferent daca este cu bani sau fara ma pune sa platesc de exemplu pentru facebook ma pune sa platesc. Stiti care este problema? Magazin play l-am descarcat pe pc apoi bagat in tableta. Dar nu stiu de ce iti da sa platesc pentru fiecare aplicatie. AJUTOOORRR! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| elevulcuprobleme a răspuns:

Esti sigur ca tableta ta ruleaza Android? Orice dispozitiv cu Android ar trebui sa aiba instalat Google Play.

| Dumi_Dumi_1991 explică (pentru elevulcuprobleme):

Da sunt sigur pentru ca inainte avea si mergea dar nu stiu ce s-a intamplat!