| Lixuu_alexx_1996 a întrebat:

am si eu o problema. am internet de la rds. si mi.am luat un router D-Link go rt n300 si am probleme cu reteaua. merge ce merge si deodata numai are semnal ori in apare acees limited. de ce oare? ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Asul11 a răspuns:

La RDS este semnalul slab in localitati precum satele. Am vrut sa bag internet de acolo dar nu prindea semnal.
Nu e problema cu router-ul ci cu reteaua celor de la RDS.

| Lixuu_alexx_1996 explică (pentru Asul11):

Sunt in oras. si am netul prin fir de la ei. si daca duc laptopul in alta camera din cea in care e router.ul numai merge? culmea la telefon merge