| Seven07 a întrebat:

Hei voi kiss... Mi-am luat un router wifi D-link Go-RT-N300 si am probleme cu el. Aceste probleme constau in : No Internet Acces! chiar si daca ...am sunat la distribuitor si mi-a dat drumul la Mac sau ceva de genu puteti sa imi dati un mod de a rezolva problema asta dau funda

3 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Deconectezi interentul, te conectezi la computer, pe un port normal nu pe wan, ii faci un update de firmware, restart, reconfigurezi. Te conectezi la net!
http://www.dlink.com/......asy-router

| An0nYmOuS37 a răspuns:

Da-mi id tau.

| Seven07 explică (pentru An0nYmOuS37):

Deadman978 - messenger... Seven.toretto - skype... Cosmin Seven Stefan -Facebok