| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o problema care a mai fost intalnita, dar nu foarte des.
Cand aprind PC-ul, inainte sa spuna "Bun Venit", apare ecranul negru si se vede doar sageata, uneori sta asa chiar si 1 minut
Am Windows 7 Professional, Sistem de operare 64 bit si 6 GB RAM
Il am de un an si ceva, cand l-am luat, nu avea niciun windows asa ca am chemat un specialist care mi-a pus Windows 7 Ultimate
Totul bine, dar, cu lenea din mine de a sterge toate prostiile, eu am schimbat windowsul si am pus Home Basic, a mers bine cateva saptamani, dar dupa mi-a aparaut ecranul negru si cursorul...
Deci, am incercat cu schimbarea windowsului, cu restore de la ( start-up launch repair ), si cu programe pentru REGISTRY
Sper sa fi inteles ceva din ce am spus, sunt foarte agitat, scuze
Raspundeti repede, va rog

1 răspuns:
| meunika a răspuns:

Buna. la mine e windowsul XP si imi apare si mie ecranul negru si doar sageata.dar din ce cauza nu stiu.la mine calculatorul e modern dar are 6 ani. adica nu e de acela care erau inainte