| Elena_Badea_1981 a întrebat:

am si eu o problema cu pcu, incerc sa il pornesc ventilatoarele se invart dar nu porneste de aici (ecranu ramane negru)

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Defectă placa video, sau daca ai umblat in el sigur ai deranjat mufele pe acolo sau nu le ai mai pus cum erau, trebuie dus la un servis reparatii calculatoare, si cei de acolo il vor face, si vei afla si cauza defectiunii.

| Elena_Badea_1981 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Faza e ca daca il las isi da restarturi din 30 in 30 sec

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Elena_Badea_1981):

Dul la reparat in servis, nu il mai folosii ca este defect si folosindu l asa cum este il strici de tot.