| boyrapper92 a întrebat:

Salut am si eu o problema poate reuseste cineva de pa aici sa ma ajute, am un laptop cu windows 7 licentiat, mi-am activat xp mode si am instalat jocu Scarface dar imi da o eroare la directx am incercat sa instalez altu dar degeaba la fel imi face stie cineva ce pot face?

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Reinstaleaza dx9c si se va rezolva

| boyrapper92 explică (pentru AlinKun):

Salut alin, mersi dar inainte sa deschid acest topic am cautat si eu pe internet si am urmat sfatul tuturor am instalat directx 9c din joc dar nu mi-a mers, am descarcat un alt directx 9c la fel, am luat si alte variatne dar din pacate la fel. Oare sa fie di OS?

| boyrapper92 explică:

Am instalat directx 9c din joc nu mi-a mers am si descarcat un alt directx 9c si 9a sau b si degeaba la fel imi face crying