| cancelarul a întrebat:

Astazi mi-a sosit un laptop ASUS, am incercat sa instalez windows 7 pe el,dupa instalare windows-ul nu porneste,iar in safe mode imi apar diferite programe,se poate sa fie instalat si Linux pe el? Daca da, cum fac sa instalez doar windows 7 si atat?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Automat când instalezi un Windows vei alege să ștergi tot ce se află pe Partiția C sau pe partiția unde vrei să-l instalezi.
Până să alegeri partiția trebuie să dai Driver Option alegi partiția respectivă și Delete

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Citesti pe Google, cauti tutoriale, pui osul la treaba, cam asta ar trebui sa faci!