| bebediana a întrebat:

Nu imi merge sunetul la laptop decat daca conectez castile sau boxele sau in primele cateva minute de cand il deschid. Problema asta o am de cand am instalat Windows 10. Apoi am instalat Windows 8 si am aceeasi problema. Am incercat sa dau update la driverele de sunet sau sa instalez altele, dar degeaba. Are cineva vreo solutie?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu cred ca este de la Windows sau de la drivere. Asta cred ca este o problema mecanica. A ramas mufa cuplata pe casti si nu se mai decupleaza sa cupleze difuzoarele din laptop. Deci este o problema mecanica si trebuie dus la un atelier de service.