| YahooMess1 a întrebat:

Salut am si eu un steam.
Si mi-am uitat emailu si am intrat de pe alt pc si imi cere un cod de verificare. Faza e ca eu stiu nickul si parola,dar nu mai stiu emailu pe care l-am facut sa iau codul ala.
Cum pot afla emailu sa cel putin sa se deblocheze, ca stiu nickul si parola sa dovedesc!

1 răspuns:
| wannabe a răspuns:

Vrei Steam cu 5 euro? Cuprinde: Counter-Strike, Counter-Strike: Condition Zero, Day of Defeat, Deathmatch Classic, Ricochet. Am vandut 26 si mai am unul.Contact: stefan_crime1 (yahoo messenger)