| DjAbstraktw a întrebat:

Salut am un joc de pe steam RoboCraft si inainte imi mergea bine dar acuma nu stiu ce are ca nu ma lasa sa ma loghez imi da de la parula ca e wrong dar pe site oficial n-am nici op treaba ma loghez fara probleme dar in jocul propiuzis nu am incercat sal reinstalez cu steam cu tot nici un rezultat ma puteti ajuta.
FUNDA!

3 răspunsuri:
| alliyn13 a răspuns:

thinking m-am jucat si eu dar nu am avut aceasta problema incearca sa verifici bine contul si parola... poate chiar sa ii dai copy/paste de pe site-ul oficial de unde zici ca iti merge...

| PisicaNirvanista a răspuns:

1.Verifica daca nu scrii cu Caps Lock.
2.Trebuie sa fie o optiune de schimbare a parolei.

| DjAbstraktw explică (pentru PisicaNirvanista):

Am incercat si nu mi-a mers