| Bossshadow a întrebat:

De cateva zile am cumpart GTA V pentru calculatorul meu. Am jucat de sambata si mergea bine, in 60 FPS. Astazi cand am vrut sa intru totul merge in 2, maxim 3 FPS. Am incercat sa reinstalez jocul dar nimic. Driverul placii video are ulitmul update. Ma puteti ajuta? big grin

3 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Nu poţi seta sistemul la 60 FPS? Dar jocul?

| Bossshadow explică (pentru Florin_Chiba_1988):

Sistemul poate duce lejer 60 FPS. Am mers pe setarile de la Nvidia experience si merge lla 50-60 FPS cu totul pe high. Nu stiu ce are...pur si simplu ieri cand am vrut sa ma joc, am incarcat story mod-ul si imi mergea in 5 FPS maxim. Pe alte jocuri am peste 100 FPS...cum ar fi CS GO sad

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru Bossshadow):

Ai putea să setezi pe un nivel mai jos? Un normal poate. De obicei high consumă multe resurse ale sistemului.