| Ma21Ta a întrebat:

Am un pc cam slabut, componentele lui sunt: Calculator HP Compaq 6005 Pro SFF, Athlon II x2 220, 2.8 Ghz, 4 GB DDR3, 250GB SATA, DVD-RW, placa video ATI Readon HD 4200. Ce jocuri as putea juca?

Răspuns Câştigător
| hkkshddd a răspuns:

Cs 1.6, gta san andreas multiplayer, call of duty 2 sau call of duty 4. Daca te joci pe steam posibil sa iti mearga team fortress 2, half life 2 deathmatch, si posibil sa iti mearga left 4 dead. Am cautat pe net am vrut să-ți zic si cs go ca aveai ramul necesar daca placa video e slaba.

Răspuns utilizator avertizat
| hkkshddd a răspuns (pentru Ma21Ta):

Cp happy