| Floris_Marin_1999 a întrebat:

Salut, am un pc cu un procesor Intel(R) pentinum(R) D CPU 3.00 GHz si o placa video Geforce gt 360 sau ceva de genul, si imi merge cam rau pc-ul am dificultate sa ma joc euro truck simulator 2 imi merge in reluare ce as putea face? grafica jocului e setata pe mediu, dau funda

Răspuns Câştigător
| Mafiotu007 a răspuns:

Eu am un pc putin mai slab ca al tau si imi merge far cry 3 pe low foarte bine.

Cred ca trebuie sa iti reinstalezi windowsu, sa il faci fresh.Nu iti mai pune programe nefolositoare, eu nu mi-am schimbat windowsu de 2 ani, deoarece stiu ce si cum trebuie sa pun.

Deci trebuie reinstalat windowsu.