| EdyThX a întrebat:

Salut.Am un PC fara placa video.Componentele sunt ceva basic, cu un procesor ryzen 3 1200.Acesta nu deține placa video integrata. Intrebarea este: vor merge jocuri precum fifa 14, lol, Call of duty și alte jocuri puțin mai vechi, pe niște setări decente?

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Daca iti pui si o placa video dedicata, da

| alexboss2020 a răspuns:

Pai nu o sa poti juca, deoarece procesorul nu are grafica integrata!

| marian37 a răspuns:

Având in vedere ca nu ai nici-un procesor grafic in sistem, nu stiu cum vei putea face ceva cu acela.