| theopirlea a întrebat:

Salut am un ps3 vechi de un an si jumate cu 4 jocuri(infamous2, killzone2.brother in arms3, infamous1) si asi dori sa-l vand vreau sfaturi cu cat sa-l vand, a si app am o maneta, si cu cat sa-l vand cu totul inclus si daca e o idee buna sa-mi cumpar xbox360 ca imi doresc de mult si vreau sa stiu avantajele si dezavantajele mersi mulllt fratilor funda

Răspuns Câştigător
| Snoopy001 a răspuns:

Nu stiu trebuia sa zici cat ai dat pe el eu ti-as sugera sa il vinzi cu un pret intre 700 - 1000 lei, acum s-a cam demodat mai mult costa jocurile decat el...

Sper ca ti-am fost de ajutor bafta, funda?

| theopirlea explică (pentru Snoopy001):

Pai am dat 370 de euro pe el
si trebuie cu xboxu sfaturi pls

1 răspuns: