| KingOoO a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy yound s6312 si am downloadat gta 3 + sd data. Leam instalat si cand sa il pornesc zice ca sa oprit aplicatia gta. Am avut un telefon cu android 2.2 si pe ala o mers bine. Dar poate difera versiunea de gta 3. Dau funda cine da un gta 3 functionabil sau un raspuns folositor. Am android 4.1

2 răspunsuri:
| orin124 a răspuns:

Daca ti se opreste probabil ca nu este buna versiunea pe care ai instalat-o. Descarca de pe mob.org. 1 scrie pe google gta 3 mob.org 2 alegi prima pagina si apoi iti arata o serie de imagini din joc si sub ele iti da butonul de download apk apesi pe el apoi iti intra in alta pagina si acolo dai download pc for free acolo in stanga dar nu e pentru pc e tot pentru android 3 descarci fisierul apk il instalezi si il deschizi apoi astepti sa se descarce sd data si dupa ce se descarca dai next si pornesti jocul e foarte usor fundita?

| KingOoO explică (pentru orin124):

E la fel, am instalat-o se deschide, se fce ecranu negru, si iese din aplicatie.