| anonim_4396 a întrebat:

Am vandut vineri o consola xbox 360. Problema e ca la mine se vedea bine si el cand a ajuns acasa m-a sunat si mi-a zis ca nu se vede bine. El acum vrea sa ii dau inapoi banii. Ce e de facut in acest caz?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Mergi si vezi daca are dreptate, daca se vede asa cum i l-ai dat si lui i se pare ca nu se vede bine atunci trebuie sa-l iei inapoi, daca nu se vede asa cum l-ai dat atunci i-a facut el ceva, asta nu mai e problema ta! Bafta!