| CrushBoy89 a întrebat:

Am vrut sa caut un laptop pe net si am dat peste un site care imi zicea ca prezinta programe malware...Am citit despre ele si e nasol. sper sa nu se fi infectat computerul meu.Ce as putea face ca sa ma conving ca nu a intrat in PC? Va rog..este urgent!

4 răspunsuri:
| CrushBoy89 explică:

Pai am scanat PC-ul cu Microsoft Security Essentiales si mi-a gasit acolo..nu stiu.Un virus sever si l-a bagat in carantina.Credeti ca s-a dus?big grin

| XCalinStelistuX a răspuns:

Antivirus

| Marius_4665 a răspuns:

Un anti-virus ar fi de folos, dar daca vrei cand descarci ceva de pe net sa nu se ia virusi seteaza-l sa scaneze fisierele in timp ce se descarca...
Bafta!

| andreionline a răspuns:

Salut ia-ti nod32 de pe net ca ala blocheaza infectarile sau un antivirus folositor dar cu nodu mie cel putin nu mi s-a infectat calculatorul