| DeluxeGroup a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Am intrat pe laptop-ul varului meu si am vrut sa dezistalez mai multe programe gen jocuri,browsere, media playere care nu ii treuiau..ideea este ca dupa vreo 4 ore dupa care nu am mai folosit laptop-ul mi-am dat seama ca sunetul nu mai merge..are windows XP si in bara de jos dreapta,inainte, aparea un egalizator de sunet.
Va rog sa ma ajutati deoarece este urgent!
Multumesc.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce te-ai bagat daca nu este al tau? Descarca Winamp. Daca nu ai dezinstalat driverul de sunet.

| gelu1970 a răspuns:

Posibil sa fi dezinstalat sunetul fara sa vrei.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Intra pe net si ia Driver Booster, il instalezi, il rulezi, il lasi sa scaneze si instalezi numai driverul de sunet. Iti arata ce driver nu e instalat. Daca nu ai probleme in alta parte instalezi doar driverul de sunet! Bafta!
http://driver-booster.soft32.com/......-download/

| draghinandraandra a răspuns:

Spune-i adevarul, nu este o problema imposibila de rezolvat si stii cum se spune.....greseala spusa e pe jumate iertata (sau ceva de genul)

| DeluxeGroup explică (pentru draghinandraandra):

El stie deja, ideea e ca acum noi doi cautam o varianta de reparere