| unul1 a întrebat:

Eu am un Samsung Galaxy Gio si nu stiu cum sa fac cand descarc aplicatii de pe android market sa mi se descarce si instaleze pe cardul de memorie si nu in memoria telefonului. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| FaraSperantaSEN a răspuns:

Sunt aplicatii care merg doar pe telefon... deaie e necesar Root

| unul1 explică (pentru FaraSperantaSEN):

Imi poti detalia te rog?

| FaraSperantaSEN a răspuns (pentru unul1):

Pentru ca nu toate pot fi instalate pe card sdbig grin unele trebuie instalate in telefon
dar daca ai root incearca sa intri unde sunt ele si sa le muti in android/data/com.

4 răspunsuri:
| Sebyy23 a răspuns:

Nu prea cred ca se poate eu personal pe GIO astept sa se descarce aplicatia si dupa o mut unde vreau de la Setari-Aplicatii-Gestionare aplicatii

| unul1 explică (pentru Sebyy23):

Dar unele nu te lasa sa le mutibig grin. Cu acelea ce faci?