| AnonymousCLL a întrebat:

As vrea sa încep sa fac video-uri pe YouTube, puteti sa imi dati niste sfaturi? Ce categ este populară? Voi ce categorie imi propuneți?
Si cat ma costa cel mai ieftin laptop/ PC care sa suporte GTA V la perfecție?

5 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Depinde de detaliile la joc si daca filmezi in 1080p la laptop iti recomand unul 3500 lei si PC 2000-2500 lei dar nu o sa joci gta v pe setari maxime va trebui sa mai scazi din setari

| FageAndrei a răspuns:

Cele mai populare categorii sunt Gaming si Vlog. Acolo recomand sa bati. Si un calculator decent pentru gta5 de exemplu e cap pe la 700 euro.

| Smetty a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2797042/

Va trebui sa dai update de bios placii de baza, iar pe viitor ai mai putea adauga inca 8GB RAM DDR4 2133MHz.

Doresti ca sistemul sa cuprinda si un monitor+periferice?

| Smetty a răspuns (pentru Smetty):

Si care este bugetul in care vrei sa te incadrezi?

| Moarte_Dinamovist_1976 a răspuns:

Fra cele mai populare categorii sunt gaming si vlog insa eu te sfatuiesc sa te apuci de gaming. Daca faci gaming nu iti recomand laptop si un PC peste 2500 de lei
https://www.google.ro/......https?/url acest PC ar fi ideal te sfatuiesc sa joci jocuri pe care youtuberii mari nu le joaca gen Borberlands Halo Assassin's Creed Hitman Tomb Raider ceva jocuri din seria NFS mai exact Underground (1, 2) Undercover, The Run etc.Jocuri care cred ca ti-ar aduce succesul ar fi cele mai vechi gen Gun Brothers in Arms primele Call Of Duty etc. Succes la cati mai multi subscriberi si daca se poate un link de la canal. FUNDA?