| omega20024 a întrebat:

Salut, azi am schimbat windows-ul la laptop si am vrut sa ma joc un joc.Rezolutia este maxima dar cand intru de exemplu in cs go si introduc o rezolutie mai mica ca de ex pe care o folosesc eu 1024x768 nu vede tot ecranul adica doar un sfert ce pot face?

2 răspunsuri:
| Sexogen a răspuns:

Rezolutia o poti schimba din config sau din optiunile jocului

| omega20024 explică (pentru Sexogen):

Nu chiar mereu cand schimb windows-ul am aceasta problema dar rezolv greu din setariile placii video.