| andrei111111 a întrebat:

Am umblat la rezolutie la windows 7 si atunci cand intru intr-un joc si am setata rezolutie foarte mica imi apare imaginea la fel de mica, inainte mi se vedea mai prost da pe tot ecranul. Unde sa intru?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Clik dreapta pe desktop->clik pe rezolutie ecran ->si in noua fereastra deschisa clik pe rezolutie si acolo ai un cursor pe care il tragi cu mouse-ul pentru a o marii sau micsora! Bafta!

| pinguluk a răspuns:

Apasa pe butonul de pe ecran. Adica monitorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La setari la joc ar trebui sa fie optiunea fullschren sau windowes/windows mod...