| Cristi_Stroiu_1997 a întrebat:

Salut, azi mi-a venit noua unitate și am încercat să o montez. Dupa ce am conectat toate firele și am pornit unitatea pe monitor nu îmi arată nimic și monitorul funcționează iar unitatea are Windows instalat.Va rog mă puteți ajuta?

3 răspunsuri:
| vidiinho a răspuns:

Ce placa video ai? Cu ce fel de cablu ai conectat-o la monitor?

| Cristi_Stroiu_1997 explică (pentru vidiinho):

VGA și placa video e Gtx GeForce 730

| vidiinho a răspuns (pentru Cristi_Stroiu_1997):

Incearca si la alt monitor daca ai posibilitatea. Pc-ul e gata asamblat sau l-ai cumparat pe componente? Daca e pe componente, da jos panoul lateral de la carcasa si muta memoria RAM dintr-un slot in altul.
Daca e gata asamblat, nu-l deschide ca pierzi garantia, il duci la garantie.