| paul55 a întrebat:

Salut, azi mi-am luat un microfon pentru calculator, pentru cs 1, 6 pe sv cu mod jailbreak.Astazi can am intrat pe un sv nu putem sa ma bag ct si nici sa vorbesc la microfon, si am scris in consola bind v+ simonvoice si tineam apasat pe k si vorbeam, dar ceilalti jucatori ziceau ca nu se aude.Ce sa fac sa pot fi si eu ct pe sv cu mod jail break, si sa vorbesc la microfon? Ce setari trebuie sa fac?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AndyOctav a răspuns:

Pai uita-te in spatele calculatorului sa vezi daca ai bagat mufa in locul pentru microfon... Uita-te ca mufa pentru microfon este pe langa mufa de la boxe...Vezi unde bagi microfonul trebuie sa fie un desen cu un microfon. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| paul55 explică (pentru AndyOctav):

Salut, am bagat microfonul intr-o mufa roz, care are deasupra un desen cu un microfon in spatele unitatii, si am intrat in cs, pe sv cu mod jailbreak, m-am bagat ct, dar de voorbit la microfon trebuie sa foi simon, dar daca si tu ai microfon si joci pe sv cu mod jailbreak cs 1, 6 si vb la microfon, zi-mi si mie cum faci, poate ma ajuti, iar eu iti dau funda dar sper sa imi zici cum vb tu la microfon.

| paul55 explică (pentru paul55):

Salut, da am facut ce ai zis tu si firul de la microfon nu era bine bagat in mufa, si acu merge foarte bine.Multulmesc.