| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu cs-ul mi-am cumparat astazi o pereche de castii cu microfon si nu imi merg pe cs, pe jail break acela cu prizonieri si simon am scris comanda cu bind v +simonvoice si pe cs normal adica cu ct si tero imi merge microfonul dar pe jail break nu imi merge este urgent va rog cine ma poate ajuta sa raspunda aici am nevoie de ajutor dau funda va rog frumos

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poate serverul acela nu permite sa folosesti game voice, ca sa ma exprim asa. pe alte servere merge sa vorbesti?

| VaLeNTiiiN a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu...nu merge pe nici-un server de jailbreak in rest pe altele normale merge. Pe toate serverele pe care am jucat de jail break nu merge

| anonim_4396 explică (pentru VaLeNTiiiN):

Dar ceilalti jucatori de pe jailbreak pot vorbii prin voce?

| VaLeNTiiiN a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. ei pot vorbii

| andreinr88 a răspuns:

Hmm cum sa zic eu...
eu joc pe comunitatea mnx jail break si ca si tine am avut aceeasi problema dar eu nu am mai pus blindu si nici nu il pun "bind v +simonvoce" pentru ca eu apas pe k si playeri ma aud tongue

| andreinr88 a răspuns:

Ah si am uitat pe serverul meu trebuie sa fi simon poate si pe alte servere e la fel la mine apesi y pentru a vorbi si "/simon" si apasi pe k si vorbesti