| denisTiky a întrebat:

Cam cate fps-uri as obtine in fortine daca am urmatoarea configuratie:

CPU: Intel Core 2 Duo E6550 2.33GHz
RAM: 8 GB
VIDEO CARD: nVidia GeForce 710gt 2GB GDDR3
Sistem de operare: Windows 10 64 bit

Cerintele minime ale jocului sunt:
CPU: Core i3 2.4 Ghz
RAM: 4 GB
OS: Windows 7/8/10 64-bit
VIDEO CARD: Intel HD 4000

Eu cred ca singurul lucru care nu e ok, la mine este procesorul, este dual core si are 2.33 ghz, in rest cred ca e ok, totusi ce fps-uri as avea in joc? acum vreau sa il descarc si ma omoara curiozitatea! Merci

Răspuns Câştigător
| LaurGeorgeP a răspuns:

30-40 de fps-uri ar trebui. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

O sa mearga rau, performanta e limitata grav de CPU. Nu stiu cate fps sa zic, sunt multe variabile.
Descarca-l si vezi.

| denisTiky explică (pentru N0xEterniS):

L-am descarcat, asa cum a zis laurgeorgep cam 30-40 fps, asta pe detalii low-medium, poate daca as da tot pe low ar merge si mai ok.

| EusebiuPWN a răspuns:

Cam asa o sa-ti mearga. https://www.youtube.com/watch?v=Mk4zkN3jxUU
Tipul din video foloseste un procesor mai puternic de cat al tau, insa nu cu mult.

| denisTiky explică (pentru EusebiuPWN):

Nuuuu, merge mai bine decat in video, poate din cauza ca filma, dar oricum pe detalii low-medium am 35-40 fps