| addyy77 a întrebat:

Cand dau dublu click pe iconita de la google chrome mi se deschide doua pagini de google. Daca dau numai un click pe iconita nu se deschide. Cum sa fac sa-mi para doar o pagina cand dau dublu click? Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| RobertAlexandru65 a răspuns:

E foarte simplu, cine cauta gaseste. Deschizi google chrome, dai click pe meniu google chrome care se afla in dreapta sus, langa o steluta. De acolo alegi setari, iti deschide o noua pagina cu setari pentru internet numita "setari". Primas optiune sw numeste "la pornire", acolo trebuie sa ai al 3-lea punct selectat si alegi setati paginile. Acolo iti apar 2 pagini de google, muti cursorul pe un google si in dreapta apare un "x". Dai click pe el si mai ramane un singur google. Dai ok si inchizi, la deschidere cu dublu click iti va aparea doar un singur google. Funda?

| addyy77 explică (pentru RobertAlexandru65):

Multumesc! Am facut asa si a mers!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai numai click dreapta si apoi open. Asa e corect.

| addyy77 explică (pentru anonim_4396):

Inainte dadeam dublu click si se deschidea normal. doar o pagina.

| addyy77 explică (pentru anonim_4396):

Am dat click dreapta si open. Tot la fel se deschid doua pagini odata.