| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Cand eram mai mic jucam foarte mult fortnite, in urma cu cativa ani mi-am achizitionat un Samsung s10 si am primit bundleul Ikonik, un prieten mi-a spus ca acel cont poate valora acum peste 50 de euro, este adevarat si daca da, unde il pot vinde?

2 răspunsuri:
| DaniTIRB a răspuns:

Da, contul are o valoare MAI MARE de 50 de euro. Faptul ca vinzi un cont Fortnite este contra termenelor si conditiilor Epic Games. Am un prieten care a vandut un cont pe Account Dynasty. Am inteles ca dureaza putinel procesarea contului pe platforma si cei mai multi cumparatori sunt asiatici care au o engleza intercalata cu niste cuvinte de care nu ai mai auzit.
Cel mai bine gasesti o persoana fizica cu care te intalnesti fata in fata caruia ii vinzi contul pentru a evita un posibil ban de la Epic Games.

| anonim_4396 explică (pentru DaniTIRB):

Mersi multhappyV oi incerca sa il vand f2f,cine stie, poate iau niste banuti frumosi